Dokuz Eylül Erkek Öğrenci Yurtları
0
Yükleniyor...

Varsa Daha İyisi , O da Bizden Birisi...

Biz,MUTLU Yurt ailesi olarak.35 yıllık deneyimle eğitimci bir aile tarafından kurulan işletmemiz.On senedir Buca ilçesinde hizmet vermektedir.İşletmenin merkezi Dokuz Eylül Üniversite Tınaztepe Kampüsü’ne yakındır.Eski bir devlet binasından sonra oluşan yurdumuz her odada tuvaleti banyosu olan tek yurttur.Odalarda kendine ait dolabı,buzdolabı çalışma masası olmasıyla birlikte Her katta ortak çalışma odası olması ile zaman kaybı yaşamaksızın kişisel çalışmalarını yapabilecek bir ortam sağlanmaktayız.Sosyal aktivite alanlarımız Spor Salonu,Sinema Salonu,Playstaion Salonu, Masa tenisi alanı,Proje Tasarım Atölyesi,ve Terasımızla boş zamanız da yurttaki arkadaşlarınızla rahatça vakit geçirebileceğiniz bir akustiği var.Lokasyonu itibariyle toplu taşıma duraklarına yakınlık ve okula yürüyüş mesafesinde olması önemli artılarından biridir.Fiber internet altyapısı ile bölgede ulaşılabilecek en üst seviye hız ve bağlantı ağına sahibiz. Öğrenci mutfağımızla yemekle konusunda kendi becerilerini veya pratik çözümlerini sunabileceği alanımız mevcuttur. Kendimize güvendiğimiz bir diğer alan ise temizlik hafta bir odalara detay temizlik, her gün ortak alan temizliği yapılmaktadır.Sebillerimizle de sıcak ve soğuk su sağlamaktayız.7/24 görevli bulundurma zorunluluğumuz,parmak iziyle giriş çıkış, kapalı devre kamera sistemi başta olmak üzere güvenlik tedbirleri had safhada olup hizmetimizin ana unsurunu oluşturmaktadır.

Biz,MUTLU Yurt ailesi ailelerin en değerlileri olan evlatlarını,öğrenci arkadaşlarımız en değerli ve güzel zamanlarını emanet ettiklerinin bilincindeyiz.Samimi,içten bir o kadarda profesyonel bir hizmet veriyoruz.İlkeli hizmet duruşumuzla sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız….

Okulunuza yaraşır bir yurt, Özel Dokuz Eylül Erkek Öğrenci Yurtları

35 Yıllık Öğretmen Emeklisi Çiftin, Dokuz Eylül Üniversitesi Mezunu Oğullarıyla Beraber İşlettiği Dokuz Eylül Erkek Öğrenci Yurtları Öncelikli Olarak Siz Öğrencilerimizi ve Ailelerini Başarılı Olduğundan Dolayı Kutlarız. Yurtlarımız Kampüslere 1-2 Dakikalık Mesafelerde Olmakta , Buca’nın Bütün Ulaşım Araçlarının Geçtiği Merkezi Konumlardadır. Eğitim Kampüsüne ve Meslek Yüksek Okuluna Yürüyerek 1 Dakika, Dokuzçeşmeler (İşletme-İktisat-Kamu-Çeko-Yabancı Dil) Kampüsüne 1 Dakika Yürüme Mesafesinde, Tınaztepe Kampüsüne(Mühendislik-Mimarlık-Hukuk Fakültesine)8-10 Dakika Yürüme 1 Durak Mesafesindedir.

Neden Biz?

35 YILLIK ÖĞRETMEN OLAN İŞİNDE UZMAN YÖNETİCİLER

M.E.B kadrosunda eğitim vermiş ve idarecilik yapmış çiftin öğrenci yurtlarıdır. Deneyimli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile hizmet sunmaktayız.

AKŞAM YEMEĞİ

Akşam Yemeği 4 Çeşit Olarak Servis Edilmektedir. Öğrencilerimizin İsteklerini Göz Önünde Bulundurarak Sevilen Yemekler Yapılmaktadır. 

ODA İÇERİSİNDE TUVALET VE BANYO

Odalarımız öğrencilerimizin ihtiyacını  karşılayacak şekilde 1-2-3-4 kişilik odalar şeklindedir.Deneyimli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile hizmet sunmaktayız.

SİNEMA SALONU İMKANLARI

Değerli Öğrencilerimiz için Spor Salonu , Sinema Salonu , Masa Tenisi Alanı  Gibi Sosyal Ortamlar Sağlıyoruz...Deneyimli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile hizmet sunmaktayız.

HER ODADA BUZDOLABI

Odalarımız öğrencilerimizin ihtiyacını  karşılayacak şekilde tasarlanmıştır . 1-2-3-4 kişilik odalar da oda içerisinde Buzdolabı  bulunmaktadır. Deneyimli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile hizmet sunmaktayız.

SPOR SALONU

Sporun  sağlığınıza ve kişisel gelişime yararlı olduğuna inanıyoruz.Deneyimli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile hizmet sunmaktayız.

HAFTANIN 6 GÜNÜ TEMİZLİK

Haftanın 1 Günü Oda Temizliği Ortak Alanlar Altı Gün Temizlenmektedir.

ÖĞRENCİ MUTFAĞI

Öğrencilerin Evlerindeki Konforlarını Sağlamak İçin Tost Makinesi, Elektrikli Ocak Kullanarak Kendilerine Bir Şeyler Hazırlama İmkanı Sağlıyoruz.

ÜCRETSİZ ÇAMAŞIR YIKAYABİLME VE ÜTÜ YAPABİLME İMKANI

Öğrencilerimize Ev Konforu Sağlayabilmek İçin Sürekli Kullanabilecekleri Çamaşır Makinesi ve Ütü Yapabilme İmkanı Sağlıyoruz. Deneyimli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile hizmet sunmaktayız...

7/24 GÜVENLİK

Profesyonel ekibimiz 7/24 öğrencilerin ve binanın güvenliğinden sorumludur. Giriş, çıkışlar, tüm ortak alanlar ve oda koridorları 7/24 güvenlik kameralarıyla izlenmektedir.

RESEPSİYON

Öğrencilerin her türlü sorularında ve isteklerinde yardım edebilmek veya doğru kişiye yönlendirebilmek için yurt sorumluları 7/24 resepsiyon bankosunda hizmet vermektedirler. Deneyimli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile hizmet sunmaktayız.

ULAŞIM KOLAYLIĞI

Yurtlarımız Kampüslere 1-2 Dakikalık Mesafelerde Olmakta , Buca’nın Bütün Ulaşım Araçlarının Geçtiği Merkezi Konumlardadır.

Yurdumuz Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesine Dokuz Eylül Üniversitesi Dokuz Çeşmeler

Kampüsü (İİBF ve Hukuk Fakültesi) Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Yerleşkesi(Mühendislik Ve Fen Edebiyat Fakülteleri)'ne çok yakın konumda bulunmaktadır

İZMİR'DE ÖĞRENCİ OLMAK

İzmir'de öğrenci olmanın en güzel, en keyifli yıllarını geçirirken, sizleri kendi evinizde gibi hissettirip, güvenilirliğimiz

ve hizmet kalitemiz ile her türlü ihtiyacımıza cevap vereceğimizi temin ediyoruz. Bu süreçte siz değerleri öğrencilerimizi menfi etkilerden uzak tutarak, okullarınızda başarılarınızın sağlanması en temel ilkemizdir.

AÇIK BÜFE KAHVALTI

Her Sabah Açık büfe kahvaltısı ( 21 çeşit ürün ile ) öğrencilerimizin isteklerini de göz önünde bulundurarak sevilen yemekler yapılmaktadır.

21 ürün çeşitliliğiyle açık büfe kahvaltı servisimiz vardır.  7 gün boyunca kahvaltı ve akşam yemeğimiz mevcuttur. Deneyimli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile hizmet sunmaktayız.

KAMPÜSLERE YÜRÜME MESAFESİ

Kampüslere yürüme mesafesi Eğitim Kampüsüne ve Meslek Yüksek Okuluna Yürüyerek 1 Dakika, Dokuzçeşmeler (İşletme-İktisat-Kamu-Çeko-Yabancı Dil) Kampüsüne 1 Dakika Yürüme Mesafesinde, Tınaztepe Kampüsüne(Mühendislik-Mimarlık-Hukuk Fakültesine)5 Dakika Yürüme Mesafesindedir.
3 farklı konum her kampüse yürüme mesafesinde yurdumuz mevcuttur...

VIEW
Close